هفته اول ودوم اسلحه اپه آقایان      دیدار دکتر باقرزاده از امکانات شمشیربازی کرمانشاه      هواپیمایی وارش و خیام آسانبر صدرنشین سابر و فلوره      فراخوان اثر دوفصلنامه دیدبان شمشیربازی      صدرنشینی هواپیمایی وارش و فولاد مبارکه سپاهان امروز : جمعه 3 اسفند 1397


 

پاکدامن: جا پای بزرگان شمشیربازی جهان گذاشته‌ایم/نتایج خوب ما حاصل حضور پیمان فخری درکنار تیم است

ملی پوش شمشیربازی ایران گفت: در حال حاضر ما جای پای بزرگان شمشیربازی جهان پاگذاشته‌ایم و قبول این موضوع برای آنها کمی سخت است.

 ادامه گفت و گوها ...


صعود پنج پله ای تيم ملی اپه مردان در رنكينگ جهانی

پس از پایان مسابقات شمشیربازی جام جهانی اسلحه اپه آقایان تیم ملی ایران با پنج پله صعود در رنکینگ جهانی در جایگاه 23 قرار گرفت.

 ادامه ...مسئولان توانایی شمشیربازان را خواهند دید؟

سابریست های تیم ملی شمشیربازی ایران با قهرمانی در جام جهانی سنگال بار دیگر توانایی خود را به مسئولان ثابت کردند و حال منتظر هستند با برنامه ریزی و توجه کافی بار دیگر بهترین های جهان را از تیغ تیز و طلایی خود بگذرانند.

 ادامه ...


اردوي تيمهاي ملي شمشيربازي در سه اسلحه


 ادامه ...


هفته اول ودوم اسلحه اپه آقایان

رقابت های لیگ برتر شمشیربازی آقایان پنجشنبه و جمعه هفته جاری دوم وسوم اسفندماه بابرگزاری رقابتهای اسلحه اپه در هفته های اول ودوم در سالن شهید کلاهدوز تهران دنبال خواهد شد.

 ادامه ...


 
 

جشنواره روز جهاني شمشير بازي؛
انجام ٥٢٨ مسابقه در بخش بانوان

دختران جوان شمشيربازي در جشنواره روز جهاني شمشيربازي در سه اسلحه اپه ، سابر و فلوره با انجام ٥٢٨ مسابقه انفرادي و تيمي به مصاف هم رفتند.


به گزارش روابط عمومي فدراسيون شمشيربازي: دختران جوان سراسر كشور در سه اسلحه اپه سابر و فلوره به مصاف هم رفتند كه در بخش انفرادي در اسلحه فلوره پس از انجام ١١١ بازي مقدماتي و ٣١ بازي حذفي فاطمه زارع  و نگار مكلايي از تهران به ترتيب اول و دوم شدند و زهرا صادقي از اصفهان و هانه خوشخوابي از آذربايجان غربي مشتركاً سوم شدند.
در بخش تيمي فلوره نيز پس از انجام ١٠ مسابقه تيمهاي تهران و اصفهان اول و دوم شدند و تيمهاي البرز و آذربايجان غربي به مقام سوم مشترك رسيدند.
در اسلحه سابر دختران نيز پس از انجام ١٠٢ بازي مقدماتي و ٣٤ بازي حذفي هستي ذبيحي از گيلان و آيسا صديقي از يزد به ترتيب اول و دوم شدند و فاطمه رفيعي از گيلان و سيما كريم زاده از آذربايجان غربي به مقام سوم مشترك رسيدند.
در بخش تيمي سابر نيز بعد از انجام ١٠ مسابقه تيمهاي يزد و البرز به ترتيب اول و دوم شدند و تيمهاي گيلان و تهران نيز مشتركاً به مقام سومي رسيدند.
در بخش انفرادي اسلحه اپه نيز بعد از انجام ١٧١ بازي مقدماتي و ٤٧ بازي حذفي مهسا سادات ذبيحي و غزل حاج علي اكبري هر دو از اصفهان به ترتيب اول و دوم شدند و سما كش آده و زهرا مرد تيز خواب هر دو از آذربايجان غربي مشتركاً به مقام  سوم رسيدند.
در بخش تيمي اسلحه اپه نيز بعد از انجام ١٢ بازي آذربايجان غربي قهرمان شد ، اصفهان دوم و تيمهاي يزد و تهران مشتركاً سوم شدند.
در پايان جشنواره روز جهاني شمشيربازي پس از انجام ٥٢٨ مسابقه تيم اصفهان با كسب ٢١٦ امتياز در جايگاه نخست قرار گرفت ، تيم آذربايجان غربي با ٢١٤ امتياز دوم شد و تيم تهران با ١٨٢ امتياز به مقام سومي رسيد.
1397/06/24 19:35*آرشیو* ادامه گزارش تصویری ...

هفته اول ودوم اسلحه اپه آقایان

»

هواپیمایی وارش و خیام آسانبر صدرنشین سابر و فلوره

»

دیدار دکتر باقرزاده از امکانات شمشیربازی کرمانشاه

»

صدرنشینی هواپیمایی وارش و فولاد مبارکه سپاهان

»

فراخوان اثر دوفصلنامه دیدبان شمشیربازی

»

نخستین دوره همسان سازی تربیت مربی،داور واستعدایاب شمشیربازی

»

نمايندگان كشورمان از حضور در مرحله بعدي بازماندند

»

فلوریست های تهران بر سکوی نخست ایستادند

»

کیانا باقرزاده قهرمان ایران شد

»

طلای انفرادی به سروناز مرتضوی رسید

»

پرواز ملی پوشان اسلحه اپه به دوحه

»

چشم انداز درخشان شمشیربازی در افق توکیو2020

»

برگزاری مجمع سالیانه فدراسیون شمشیر بازی

»

فلوریست های جوان ونوجوان در تهران

»

نوجوانان وجوانان سابر در یزد

»

سابريستهاي شمشيربازي اردو نشين شدند

»

آغاز اردوي تيم ملي جوانان و نوحوانان

»

مازندران ميزبان كلاس داوري شمشيربازي

»

مدال برنز مسابقات براي تيم اپه ايران

»

انجام ٥٢٨ مسابقه در بخش بانوان

»

فدراسیون ها و سازمان ها
امگا
خبرگزاری ها
امگا
راهنما
امگا

درباره ما | شرایط استفاده | علائم تجاری | نقشه سایت | ارتباط با ما | حریم خصوصی |


طراحی و پیاده سازی - امگا نرم افزار شفق